V kategorii Designové koupelny naleznete unikátní řešení pro vaši koupelnu.

Naši zkušení designéři pečlivě sestavují sady vybavení koupelen, které sledují nejnovější trendy v interiérovém designu. Každá designová koupelna je mistrovským dílem spojujícím funkčnost, estetiku a osobitý styl. Designéři vyjadřují svou kreativitu ve vizuálních konceptech, hledají harmonické barevné kombinace a inspiraci ve světových trendech.

Každý prvek koupelny, od umývadel, van a sprchových koutů po osvětlení až po koupelnový nábytek, je pečlivě vybrán a doplňuje se, aby vytvořil harmonický celek. Při navrhování koupelen je kladen důraz na praktičnost a ergonomii, aby výsledný prostor nejen krásně vypadal, ale také byl pohodlný a funkční. Originální koupelna od designéra vytváří prostor plný luxusu a osobnosti, kde můžete každý den zažívat okamžiky relaxace a estetického potěšení.

Vyberte si z našich inspirací a dolaďtě si s designérem vaší koupelnu na míru a mějte na paměti, že je můžeme navrhnout celý váš byt či dům.

 

Designová koupelna Szaky black

Designová koupelna Szaky black

cena 77.881,-

Rádi vám představujeme elegantní designovou koupelnu, která vychází z exkluzivní série nábytku Craft...

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení