WC s otevřeným splachovacím kruhem

Úspora vody, maximální hygiena, kvalita, pohodlí, snadná údržba

Samozřejmostí je, aby součástí každé toalety bylo i WC. Ačkoliv se na trhu můžete setkat s několika druhy, my jsme se rozhodli Vám představit jeden, kterým je WC s otevřeným splachovacím kruhem. Otevřený splachovací kruh zajišťuje to, že voda vtéká do WC ze zadní části a následně se rozprostře po celém povrchu mísy. Typické je pro tento typ WC hluboké splachování. Celý proces splachování pak funguje poměrně jednoduše a to tak, že voda vtéká do celého WC volně. K jeho výhodám patří dokonalé pohodlí, maximální čistota, snadná údržba.

Na trhu jsou dva hlavní výrobci, kteří jsou na samotné špičce v oblasti toalet a jsou jimi Duravit a Villeroy & Boch.

Výrobce Duravit nám na trhu představil několik sérií, ve kterých jsou pro nás připraveny právě klozety s otevřeným splachovacím kruhem a hlubokým splachováním. Nejrozšířenějším typem splachování je právě zmíněné hluboké splachování. Otevřené splachovací kruhy u toalet jsou běžně k dostání a v propojení s hlubohým splachováním mají hned několik výhod. Výkaly padají do speciálního sifonu, který je naplněn vodou, díky tomu je podpořena maximální hygiena a zabraňuje se rozšíření zápachu.

K velmi žádaným klozetům patří modely ze série Rimless a to nejen díky dokonalému designu, ale hlavně kvůli inovativní technologii splachování, která efektivně využívá vodu a systematicky čistí celý vnitřní povrch mísy.

Výrobce Villeroy & Boch nám přináší naprosto inovativní toalety, pro které je typická maximální hygiena, úspora, kvalita a design. V sériích tohoto výrobce naleznete i bohatou nabídku toalet s otevřeným splachovacím kruhem.

A proč právě WC s otevřeným splachovacím kruhem? Jak jsme již výše zmínily, u tohoto typu WC vtéká voda zezadu a následně je mísa po celé ploše očištěna vodou, není třeba toaletu následně čistit manuálně. Jedná se o velmi hygienické řešení, které eliminuje zápach.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení