Náš tým

Tomáš Novák

Majitel společnosti

Tomáš je zakladatelem firmy AQUANY.cz a již od počátku se věnuje rozvoji a vedení firmy. Věnuje se moderním technologiím v koupelnovém vybavení, provozuje specializované internetové servery a díky komplexním znalostem včetně trendů z mezinárodních veletrhů je předním českým odborníkem v oboru řešení koupelen.

tnovak@aqkoupelny.cz 603 218 164

Eva Sochorová

Obchodní ředitelka

Eva vede obchodní oddělení AQUANY a pro svůj prozákaznický přístup si získala řadu spokojených zákazníků v úspěšných projektech koupelnových řešení. Eva je obchodním specalistou prodeje sprchových koutů HUPPE a sanitární keramiky Duravit a van Hoesch.

eva.sochorova@aqkoupelny.cz 604 761 699

Petra Steffel

Designérka

… prostory uklízím, zvětšuji, prosvětluji, zůtulňuji, dávám jim nové možnosti … Od poradenství, návrhů dispozičního řešení, 2D a 3D grafických skic, přes výkresy pro atypickou výrobu, dekoratérské služby až po realizaci na klíč. Jednotlivé služby lze sjednat dle Vašich potřeb a individuálně upravovat. Navrhuji soukromé i komerční prostory.

 

Jiří Knor

Montážní technik

Jirka je certifikovaným montážním technikem sprchových koutů Huppe, sanitární keramiky Duravit či baterií Hansgrohe. Jirka řeší s klientem přímo na místě realizace finální instalace.