Grohe Red Dřezová baterie Duo s ohřevem vody a filtrací, zásobník M, chrom

Doporučujeme
-55 %
Gr_189897.jpg
Gr_189897.jpg
Gr_189898.jpg
Gr_189899.jpg
Gr_189900.jpg
Gr_189901.jpg
Gr_189902.jpg
Gr_189903.jpg
Gr_189904.jpg
Prodejní s DPH 58 806 Kč
Ušetříte 32 232 Kč 55 %
26 574 Kč s DPH
SKLADEM
Záruka5 let
KódGr_30083001
PopisDiskuze

Kuchyňská baterie GROHE RED Duo (výpusť ve tvaru písmene C) s filtrační sadou a bojlerem velikosti M pro okamžitou vařící vodu. Chromový povrch.

Grohe StarLightGrohe SilkMoveGrohe CoolTouch

Kuchyňská baterie GROHE Red Duo nabízí štíhlý, minimalistický design a poskytuje vodu zahřátou na 100 °C stisknutím jediného tlačítka. Čekání na vařící vodu z varné konvice se tak stane minulostí. Vařící voda je samozřejmě vhodná na přípravu čaje nebo kávy, ale také na plnění hrnců a přípravu pokrmů. Funkci dávkování vařící vody spustíte prostřednictvím dotykových tlačítek s dětskou pojistkou. Vysoká výpusť ve tvaru písmene C usnadňuje plnění vysokých hrnců, zatímco 150° rozsah otáčení rozšiřuje její flexibilitu. Technologie GROHE SilkMove zajišťuje hladký, mimořádně precizní pohyb ovládací páky. Bezpečnost je u tohoto systému naprostou prioritou – součástí baterie je automatická funkce GROHE ChildLock, dětský zámek zabraňující nechtěnému spuštění vařící vody, a technologie GROHE CoolTouch, který zaručuje, že povrch výpusti nebude nikdy zcela horký k dotyku. Bojler se pyšní třídou energetické efektivity A a lze ho přepnout do prázdninového režimu, ve kterém je teplota vody omezena na 60 °C. V normálním režimu dokáže režim poskytnout najednou až 4 litry vařící vody. Bojler je vyrobený z titanu, což mu dodává vynikající odolnost vůči korozi. Baterie disponuje povrchovou úpravou GROHE StarLight, díky které zůstane zářivá po celou dlouhou dobu životnosti. Filtr GROHE Red zároveň snižuje podíl vápníku a těžkých kovů ve vodě, což prodlužuje životnost jako vodovodní baterie, tak bojleru.

  • VAŘÍCÍ VODA PŘÍMO Z KOHOUTKU: Systém GROHE Red slouží k napouštění vařící vody přímo z kohoutku s pomocí baterie, která zastane rovněž funkci vaší standardní kuchyňské baterie GROHE
  • ŠPIČKOVÝ DESIGN: Díky své čisté, elegantní siluetě jsou baterie GROHE Red vhodné do všech moderních kuchyní
  • Vařící voda spolu s běžnou smíšenou vodou prostřednictvím jediné, exkluzivní baterie
  • Pro dlouhotrvající kvalitu a čistotu vody je titan nejlepším materiálem
  • Prázdninový režim pro snižování spotřeby a výdajů za elektřinu
  • Delší životnost vaší baterie a bojleru prostřednictvím filtrace vodního kamene a těžkých kovů
  • Dětský zámek s LED indikátorem představuje trojitou ochranu pro vaše děti
  • Rozsah otáčení 150° pro maximální pohodlí a flexibilitu
  • Baterie s vysokou výpustí představuje mimořádně funkční kuchyňský doplněk
  • Plynulost pohybu pák našich baterií vychází z pokročilé technologie uvnitř kartuše

GROHE Red – vařící voda přímo z vodovodní baterie, bez čekání

Vychutnejte si praktickou možnost načerpání vařící vody přímo z kohoutku díky systému ohřevu vody GROHE Red. Ušetří vám spoustu času během přípravy pokrmů a nápojů, při blanšírování zeleniny, sterilizaci kuchyňského náčiní či dětských lahví a mytí mastných pánví. Jelikož si natočíte přesně tolik vody, kolik potřebujete, nebude docházet k plýtvání vodou a elektrickou energií. Navíc se budete moci zbavit varných konvic, ať již tradičních nebo elektrických, díky čemuž získáte více prostoru na kuchyňské lince. Na výběr máte z varianty GROHE Red Duo, která poskytuje vařící vodu a k tomu všechny standardní funkce normální kuchyňské baterie v jednom, nebo Mono, což je samostatná baterie sloužící výhradně k napouštění vařící vody. Obě varianty jsou navíc k dispozici v mnoha konfiguracích. Bojlery systému GROHE Red jsou vyrobeny z titanu, což je materiál známý svou neškodností vůči životnímu prostředí, neutrální chutí a vysokou odolností vůči korozi a usazování vodního kamene. Bezpečnost je pro nás na prvním místě – dětská pojistka GROHE ChildLock, která je součástí všech baterií GROHE Red, garantuje bezpečnost používání. Technologie GROHE CoolTouch k tomu zajišťuje, že povrch baterie nebude nikdy příliš horký k doteku. Systém GROHE Red disponuje třídou energetické efektivity A a jejich součástí je užitečný prázdninový režim, pomocí kterého ušetříte za energii, pokud budete na dovolené. Pozvedněte svou kuchyň a obohaťte ji o tento inovativní vodní systém, který představuje bezpečný a jednoduchý způsob, jakým mít neustále k dispozici vařící vodu na vyžádání.

Ušetřete čas a získejte vařící vodu okamžitě
Kompaktní, čtyřlitrový bojler GROHE Red je vhodný především pro menší kuchyně, jelikož se vejde po jakýkoliv dřez a dokáže okamžitě poskytovat vařící vodu (100 °C). Ušetřete čas při přípravě čaje, blanšírování zeleniny a sterilizování příborů či dětských lahví.

Dokonalá chuť čerstvé vody
Všechny bojlery GROHE Red jsou navrženy pro mimořádně dlouhou životnost. Titan, z nějž jsou tyto bojlery vyrobeny, je prémiovým kovem, který je odolný vůči korozi a usazování vodního kamene, a nezanechává ve vodě nepříjemnou kovovou pachuť.

Filtr GROHE Red: skvěle chutnající voda bez těžkých kovů
Prostřednictvím pětifázové technologie filtr GROHE Blue zbaví vodu vodního kamene a dodá jí čerstvou, rafinovanou chuť. Filtrace rovněž prodlužuje životnost bojleru a baterie. Filtr také zachycuje těžké kovy a chlor. Výměna filtru je rychlá a bezproblémová. Čerstvá voda zbavená nevyžádaných látek tak bude vždy k dispozici přímo z kohoutku.

Bezpečí především - GROHE ChildLock, dětský zámek s LED indikátorem
Bezpečnost je v Grohe prioritou – proto vznikla technologie GROHE ChildLock LED. Jednoduše stiskněte symbol zámku a podržte jej alespoň jednu vteřinu. Indikátor LED se rozsvítí červeně. Jakmile je dětský zámek aktivní, bude indikátor LED svítit červeně. Pro aktivaci vařící vody stiskněte a podržte tlačítko GROHE Red. Jakmile prst z tlačítka sundáte, proud vařící vody se okamžitě zastaví. Pokud funkci GROHE Red nebudete alespoň 5 vteřin používat, dětský zámek GROHE ChildLock LED se automaticky opět aktivuje. Systém rovněž obsahuje funkci pro plnění hrnců – stiskněte symbol zámku ještě jednou a indikátor LED se rozbliká žlutě. Stisknutím spodní ikony GROHE Red spustíte dávkování 3 litrů vařící vody.

GROHE CoolTouch – vždy bezpečná k dotyku
Naše pokročilé izolační technologie umožňují využívat všech předností vařící vody přímo z kohoutku, aniž by hrozilo popálení o povrch výpusti nebo těla baterie. Systém GROHE CoolTouch znamená, že bezpečnost je vždy na prvním místě, což je vhodné především pro domácnosti s dětmi.

GROHE StarLight – blyštivý povrch, který se mimořádně snadno čistí
Díky odolnému chromovému povrchu GROHE StarLight si baterie vždy zachová svůj bezchybný, zářivý vzhled – žádné usazeniny, škrábance nebo stopy vodního kamene. Tento nádherný povrch je odolný vůči poškrábání, takže si zachová svůj původní vzhled s minimem údržby.

GROHE SilkMove – posilovač řízení pro vaši baterii
Kartuše GROHE SilkMove znamená dokonalý komfort používání. Objem a teplotu tekoucí vody lze hladce a plynule regulovat letmým dotykem rukojeti, zatímco exkluzivní řemeslná práce německého inženýrství GROHE zaručí, že si baterie tyto vlastnosti zachová po celou dlouhou dobu životnosti.

 ilustrativní foto

VýrobceGrohe
Provedení bateriedřezová stojánková
VýrobceGrohe
SérieRed
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: